Zabalte své zboží do kvalitních plastových obálek

0 Comments

Když si pro balení svého zboží zvolíte plastové obálky, tak toho v žádném případě nebudete litovat. Nabízí vám celou řadu předností, které při odesílání svých zásilek určitě oceníte.
obálky u schránky

V první řadě jsou lehké a pružné. Velice snadno se s nimi manipuluje. A to je velká výhoda pro vás. Balení do takových plastových obálek vám rozhodně nezabere příliš mnoho času – zboží stačí strčit do obálky a přehnout lepicí klopu, a to je vše. Zapomeňte na složité olepování lepicí páskou jako v případě kartonových krabic. A také můžete zapomenout na složitou manipulaci, protože takto zabalené zásilky jsou lehké a skladné.
tlačítko koupit
Je jasné, že tato výhoda vám ušetří mnoho peněz za přepravu balíčků, a v souvislosti s tím může být i cena takto dodávaného zboží nižší. Nebudete totiž převážet žádné zbytečně objemné krabice ani zbytečný vzduch.
Balení do plastových obálek je diskrétní. Vnitřní strana těchto obálek je černá a nikdo přes ni nic neuvidí, a je jedno, zda budete odesílat zásilky s intimním obsahem či cokoli jiného, na tom nezáleží. Vaši zákazníci si jistě zaslouží maximální soukromí a nikdo by neměl strkat nos do toho, co jim chodí domů.
nakupující žena
Hlavní velkou předností těchto igelitových obálek je to, že jsou odolné vůči prostředí, ve kterém se nacházejí. Žádná vlhkost, déšť ani sníh neohrozí to, co je v nich zabaleno. Takže zatímco se v nepříznivých podmínkách kartonové krabice poškodí a spolu s nimi vezme za své i jejich obsah, u plastových obálek vám nic z toho nehrozí. Nemusíte se tedy bát toho, kde a jakým způsobem budou vaše balíčky cestovat, jak s nimi bude kdo zacházet a v jak kvalitním skladu budou ležet.
Navíc tyto obálky nakoupíte za velice výhodnou cenu s množstevními slevami a jejich skladování i ve velkém počtu vám zabere minimum místa.
Vsadit na balení do plastových obálek se proto jednoznačně vyplatí!