Něha, porozumění a sex

0 Comments

Každý jedinec si svoje spokojené a šťastné chvíle představuje jinak. Způsob života, který je převážně ve znamení vydělávání peněz, hromadění majetku, nebo naopak přežívání, oddělené dovolené, dlouhodobý vztah bez manželství, to má určitě velký vliv na naši mysl a pohodu v sexuálním životě.
tango argentino.jpg
Nevěra velmi často zasahuje do vztahů manželských i nemanželských párů. Ale je nastolená otázka, PROČ? Co nám chybí, že vyhledáváme kvůli sexu někoho druhého, ale přitom si se svým partnerem v mnoha jiných věcech můžeme rozumnět.
Prožívání plnohodnotného života, se vším všudy, chce určitě každý. Patří k tomu i svoboda v rozhodování, které ovlivňují emoce. A těch je hodně. Problémy ve vztazích, neshody například ve výchově dětí, různé výčitky a tzv. „alergie“ na něco, co ten druhý dělá nebo nemoc. To vede k tomu, že zapomínáme na pohlazení, milé slovo, objetí, pozornost a milé maličkosti. To jsou pravděpodobně příčiny, že si partneři přestávají rozumět po sexuální stránce. A to vede k nevěře. Ta se dá odpustit, ale nezapomíná se. Pak může dojít k velmi bolestivým rozchodům.
objetí páru.jpg

A přitom stačí tak málo, abychom znovu mohli prožívat šťastné a spokojené chvíle. Pokud vás partner neobejme, aby vám tím projevil úlevu od všedních starostí, obejměte ho Vy.Partneři by neměli zapomínat navzájemné upřímné úsměvy a pochvaly. A pokud můžete,běžte si zatančit. To je jedna z možností, jak se objímat, příjemně se dotýkat jeden druhého a být k sobě něžný. Tanec vás navíc povzbudí a dodá vám životní energii.
Pokud při „ochlazení“ ve vztahu a hlavně v sexu je to jinak, než si představujeme, máme více možností, jak hledat způsob, znovu prožívat slastné chvíle .
polibek na bradavku.jpg
Jsou mezi námi ženy a muži, kteří se například stali tzv. slaměnými vdovami a vdovci nebo manželské páry si dovolenou pořídí odděleně se svými dětmi. Představám o něčem novém a příjemném, se meze nekladou. Možná si tak chtějí uskutečnit své fantazie v oblasti „jiného“ sexu. Každý na to má svůj názor. Ale asi to není správné, jak upadající vztah upevnit.