Seriál O Krtkovi

0 Comments

Krteček je opravdu nestárnoucí legendou, kterou s úžasem sledují i dnešní děti. Pokud chcete animovaný seriál přenést do reality, tak zakupte produkty.

Seriál O Krtkovi

Animované krátké filmy

Kdo by neznal skvělou sérii animovaných krátkých filmů, kde hlavní hrdinou je Krteček, který prožívá spoustu dobrodružství a čelí řadě problémům. Není tu rozhodně sám, protože tu vystupují i další zvířecí kamarádi, kteří žijí typicky v naší přírodě. Vše to započalo roku 1957 a skončilo v roce 2002, kdy za tuto dobu vzniklo celkem 49 dílů, přičemž každý z nich rozhodně stojí za shlédnutí.

krtince na trávíku

Vůbec první ze série byl díl Jak krtek ke kalhotám přišel, který si jistě mnoho z Vás ještě pamatuje, protože je opravdu velmi populární. Každý jednotlivý díl má délku v řadě minut až desítek minut, což je pro děti ideální záležitost, protože se nebudou nudit u dlouhých filmů. Stal se tak oblíbeným, že vzniklo mnoho knih a další tvorby, jenž určitě stojí za to. Každý příběh má hlavní zápletku, kterou Krtek dobrodružně prožívá a často se tu zapojuje hned několik zvířátek. Celý příběh nakonec končí dobře a hlavní postava docílí svého cíle a rozloučí se.

Reálné předměty

Tyto krátké animované filmy jsou opravdu jedny z nejlepších, které můžete pustit dětem, protože je skvěle zabaví a mnohdy ještě k tomu se dozví spoustu věcí. Sami se můžete přesvědčit o tom, že i po spoustě letech se nic nezměnilo a každý se rád podívá na Krtečka a je jedno, jestli ho vidí poprvé v životě, nebo zavzpomíná na svá dětská léta. Veškeré dobrodružství nemusí zůstat pouze na televizní obrazovce, protože se může snadno přesunout do reality v podobě hraček a různých předmětů.

krtek na větvi

Těch je opravdu nespočet, a proto můžete vybrat vše možné od hraček až po praktické věci. Ty může klidně dítě používat každý den, což se rozhodně hodí. Klasickým prvkem je povlečení ložního prádla. To postele uleháme všichni každý den a je proto hezké vidět oblečení s naší oblíbenou postavou či motivem. Rozhodně také nadchne speciální produkt dětský obchod krteček. Ať už si vyberete jakýkoliv produkt, tak zde na Vás čekají vždy dobré ceny a bezpečné produkty, kdy Vašim potomkům nehrozí žádné nebezpečí.