Dělej se sebou něco!

0 Comments

Jste muž a přemýšlíte o tom, že byste se sebou chtěl něco začít dělat, než začne plavková sezóna? Pokud ano tak si přečtěte pár tipů, protože se vám budou hodit. Jste muž a rád byste se sebou něco dělal ještě dnes? Blíží se plavková sezóna, a nejen ženy musejí vypadat dobře, protože i my muži se chceme také ukázat v tom nejlepší možném světle. Jenže jak s tím začít? Pokud začnete už dnes tak určitě neprohloupíte. Zdravá strava je základ a samozřejmě také pohyb, protože bez něj to prostě nejde. Nemusíte, ale nutně držet radikální diety, které by vám mohly navíc ještě daleko více uškodit, než si vy sami myslíte.

muž

Bílkovinová strava vám navíc zajistí potřebný přísun bílkovin, které jsou dobré na stavbu nejen svalů. Proteiny jsou všude kolem nás, ale je to velmi dobrý marketingový tah na branku. Protein a bílkovina je tedy naprosto stejné slovo jenomže protein zní daleko honosněji pro naše uši. Nebojte se, že budete vypadat jako svalovec, který je až moc zasvalený. Všeho s mírou, a to i v tomto případě. Pokud byste tedy přijali velké množství bílkovin tak zatěžujete navíc své ledviny, které si tak můžete za nějakou dobu oddělat. Přebytečný zbytek se vyloučí v moči. Na 1 kg váhy si proto můžete spočítat podle internetu kolik můžete za den přijmout v maximálním množství tak abyste si neuškodili.

posilovna

Pakliže do svého dne zařadíte pohyb, díky kterému budete v lepší kondici, a budete tak nejen výkonnější v práci, ale také v posteli pro svou manželku nebo přítelkyni. Běh je ideální volbou, ale pokud máte nějaké to kilo navíc a nedokážete si představit, že se budete vystavovat každé ráno před svými sousedy tak zkuste poté zařadit do svého dne více chůze, která je pro naše tělo tak velmi přirozená. A věřte, že se s ní dá také dobře zhubnout. Proto na nic nečekejte a pořádně se do toho obujte a sami uvidíte ten rozdíl, protože za pár měsíců po vás budou ženy naprosto šílet. A nějaké to navštívené fitness určitě také vaše tělo ocení. Jděte do toho po hlavě!