Jak být zase fit

0 Comments

Nebudeme Vám tvrdit, že je jednoduché hubnout a dostat se do firmy. Co Vám můžeme ale s jistotou říct je to, že potřebujete motivaci, chuť hubnout a silnou vůli. Nemá cenu se pouštět do zdravé stravy a sportu, pokud Vám to vydrží jen nějakou chvilku .
šest čínek
Nejčastěji motivaci najdete ve svých starých fotkách, kde jste byli hubení, u kalhot Vám nevylézaly „faldíky“ a Vaše stehna se vešla do džínů velikosti S/M. Zkuste se tedy podívat po starých fotkách, kde jste se cítili fit.
Vy osobně jste tím jediným člověkem, který může něco změnit. Nelíbí se Vám Vaše postava a to, jak vypadáte? Tak to změňte! Nikdo jiný za Vás změnu neudělá. Je jen na Vás, jak bude Váš den probíhat a zda ten den promarníte nebo jej využijete ke změně.
Prvním krokem by mělo být to, že se změříte. Na váhu zapomeňte! Napište si základní míry.
Např.: pas, břicho, stehna, zadek. Tyto míry si každý měsíc zapisujte do nějakého diáře nebo jen na papír. Pokud chcete, můžete se i vážit, ale lepší je se měřit.
Dalším krokem je strava. Ta tvoří 70 %. Změňte ji tím, že do jídelníčku zařadíte více zeleniny a ovoce. Zdravé tipy a různé jídelníčky najdete na internetu. Pokud se Vám zdá, že nabídka na internetu není dostačující, můžete si zajít k výživovému poradci, fitness trenérovi nebo si najděte na internetu fitness poradce. Ten nejčastěji vlastní nějaký e-book, ve kterém má jídelníček a tipy na cvičení. Jednou za měsíc mu budete posílat Vaše reporty. A můžete se s ním kdykoliv přes internet poradit, pokud si s něčím nebudete vědět rady.
hubená blondýna
Začněte se více hýbat. Jistě, že domácí úklid Vám spálí pár kalorií, ale lepší bude, když se také vydáte ven na procházku, zaběhat si nebo si doma zacvičíte podle videa, které najdete na YouTube. Zde jich je tisícovka a každým dnem jich přibývá mnohem více.
Chce to odhodlání a výdrž! Takže přejeme mnoho úspěchů!