Nepostradatelné auto

0 Comments

V dnešní době je auto úplnou součástí každé rodiny. Tedy alespoň já neznám nikoho, kdo by doma neměl alespoň jedno auto. Auto je již tak samozřejmé, že já osobně si bez něj život nedokážu představit. Nevím, jak bych jezdila do práce, kdybych ze dne na den přišla o auto. Byla by to pro mě velká pohroma. Nevím, jak bych se tam dostávala, protože moje práce je daleko a autobus tam vůbec nejede. Sice je možnost, že bych jezdila na kole, ale jak bych to řešila v silném dešti nebo v zimě v mrazu?

Kvalitní silnice je základ.

To je logicky pochopitelné. Auto je část mého života a já bez něj již fungovat nemůžu. Proto taky jezdím opravdu pečlivě a podle předpisů, abych nikdy nepřišla o řidičský průkaz. Vím, že pokud bych o řidičský průkaz přišla, tak bych byla v háji. Musela bych změnit práci nebo bych se musela potom spoléhat na to, že by byl firemní svoz do mojí práce. Jenže to vím dopředu, že nikdy takový nebude. Všichni do práce totiž jezdí autem, takže by se žádný firemní svoz nekonal a nevyplatil. To ale nic nemění na tom, že auto je vlastně takový zázrak. Autem se dostanete kamkoliv. Je to prima jet kamkoliv.

Luxusní auto si přeje každý.

Autem můžete jak do zmíněné práce, která je daleko, ale taky můžete ze dne na den, z minuty na minutu jet někam na výlet. Mě to baví hodně. Moc miluji výlety autem. Když někam jedu, tak se těším, že budu zase řídit. Víte, já moc ráda řídím auta a je to můj velký koníček. Řidičský průkaz jsem měla už ve svých osmnácti letech a od té doby je mou nepostradatelnou součástí. Jsem na něm tak závislá, že život bez auta si nedokážu představit. I moje sestra a bratr mají auta a prý si taky nedokáží představit život bez auta. A moje máma ho nemá. Sice využívá nás všechny k vození na nákupy, ale ona ho prý nepotřebuje. Prý jí stačí, že auto mám já nebo někdo jiný z rodiny, kdo ji vezme na výlet nebo na nákup. Myslím, že auto je velmi výhodné. Sice je pravda, že nyní je benzin hodně drahý, ale časem se to zlepší, to vím.