Skvělý reklamní dárek, deštník.

0 Comments

Máte za úkol pro vaši firmu vybrat a zajistit nějaké promo dárky pro vaše klienty, nebo obchodní partnery? Přemýšlíte, co by se asi tak nejvíce hodilo přímo k vašim klientům a přitom dobře reprezentovalo vaši firmu? Jste firma solidní a s každou zakázkou se točí relativně veliké peníze? Tak to asi nebude vhodným dárkem klíčenka na krk, nebo pastelky, nákupní taška, ale ani sportovní triko, nebo kšiltovka. Chce to nějaký dárek elegantní, prostě na úrovni, abyste nebyli pouze pro smích, ale aby se reklamní dárek setkal opravdu s pozitivním přijetím a potěšil obdarovaného. Většina lidí má ráda dárky, které jsou pěkné a působivé, ale na druhou stranu i praktické. Takovou soškou, nebo malovaným talířem, můžete také někoho potěšit, ale už je veliký um trefit se do vkusu obdarovaného, aby váš reklamní dáreček neskončil v nejbližší popelnici. To by byly do slova a do písmene vyhozené peníze.

deštník

Mezi nejlepší promo dárky, kterými lze obdarovat, potěšit i neurazit i klientelu z vyšších kruhů je deštník. Deštník opravdu potřebuje každý z nás, reklamní deštník nevyhodí nikdo, je to předmět veskrze praktický. Nemusí to být nutně deštník, který bude jediným užívaným deštníkem vašeho obdarovaného.

deštník

Může si váš deštník ponechat ve svém autě, nebo v kanceláři, jako záložní, protože v dnešní době opravdu netušíme, kdy se spustí nečekaný slejvák a nemůžeme si prostě přehodit termín sjednané schůzky, musíme být na místě na čas a nechceme dorazit naprosto promoklí. Potom takový deštník záložek rozhodně přijde vhod, pokud jsme s deštěm opravdu nepočítali a vyrazili z domu bez našeho oblíbeného deštníku. V internetovém obchodě s promo dárky je naštěstí široký výběr deštníků, jak skládacích, tak holových, elegantních v tmavém provedení pro pány, ale také v pestřejších barvách pro dámy. Rovnou objednáte i reklamní potisk a už se můžete těšit na dodávku. Obdarovaní klienti budou jistě spokojeni.