PC a anitivirus

0 Comments

Informační technologie je všude kolem, když třeba máte doma počítač anebo notebook. To je vlastně úplně všude. Jak ve škole, tak doma, tak taky ve firmě a nebo v každé práci. My používáme počítače a různé technologické vynálezy hlavně k tomu, že tam zapisujeme naše různé zboží, dodávky a taky samozřejmě všechny klienty. Kolikrát se nám ale bohužel stalo že se nám do počítačového systému někdo naboural.

Pracujte opravdu bezpečně.

Máme tady u nás ve firmě velice často i sebemenší problémy, což nás mrzí. A ani nejlepší ochranný systém internetového bankovnictví anebo informační technologie, kolikrát ani nestačí. Já sama se opravdu hodně divím, jak jsou ty hackeři šikovní, že tohle všechno umí a dokážou obejít. Sama jsem si jednou říkala, proč platí naše firma tak vysoké částky na ochranné systémy na počítači, když to ani nedokáže ochránit. Protože mě tohle vždycky naštve, protože si udělám nějakou složku na počítači, myslím si, že informační technologie a antivirus tohle všechno ochrání. Jenomže bohužel vždycky opak je pravdou. 

Pracuji taky z domu.

Někdy je bohužel pravda to, co nikdo nechce. A je nejhorší, takže jsem si řekla, že se zkusím domluvit za šéfem, aby všechno zkusil dojednat. Nebo jestli si nepořídíme lepší ochranný antivirus a další věci, které mají ochránit počítač, takže pokud i vy se vyznáte skvěle informační technologii a dále taky informatice, tak mi jistě dáte za pravdu, že i největší a nejlepší ochrana počítače není vždy ta dokonalá a vždycky působí. Kolikrát se mi taky bohužel stane, že ani nevím, že mi někdo přes počítač online sebral mou složku, kdy jsem měla sepsány všechny klienty a taky naše zboží. A věřte mi, že je to potom opravdu velmi složité tohle všechno shánět, takže se podle mého názoru opravdu dobře vyplatí, když investujete do ochrany. Někdy potom ten napadený počítač ani vyčistit nejde, a to je potom velká finanční újma.