Slevy a akce

0 Comments

Na úvod si pojďme říci, co jsou vlastně slevové portály a co nabízejí. Jde o specifickou internetovou službu nebo můžeme dokonce říci online prodejnu, která nabízí různorodé služby a produkty za bezkonkurenční ceny. V posledních letech zažívá tato forma prodeje opravdový boom a tak není divu, že určitým způsobem „ohrožuje“ ostatní prodejce, jakými jsou například cestovní kanceláře a agentury, ale i obchodníky v dalších odvětvích, třeba v oblasti elektra, ale i módy.

meditace u vody
V současné době má zkušenost s nákupem ze slevových portálů již více než sedmdesát procent Čechů, i když v mnohých případech jde o jednorázovou akci. I to je jeden z důvodů, proč velké množství slevových portálů dříve či později svou činnost ukončila. Nebyly schopné si udržet stálou klientelu a tím samozřejmě stálý zisk. Dalším důvodem neúspěchu některých obchodníků podnikajících v oblasti slevových portálů je i fakt, že někteří, a není jich zrovna málo, nedodržují zásady solventního prodeje a nákupu. Jak ale zjistíme, že zrovna námi vybraný portál patří k těm, kterým je lépe se vyhnout?  Existuje černá listina slevových portálů, kde si nejen klienti, ale i samotné slevové portály vyměňují zkušenosti a informace o důvěryhodných partnerech.
vědro a vařečka

Luxus za málo peněz

Chceme-li si trochu odpočinout, třeba jen na pár dní a nehodláme kvůli tomu zruinovat svůj bankovní účet, pak jsou nabídky slevových portálů ideální volbou. Ve velkém nabízejí nejrůznější pobytové a poznávací zájezdy nejen na našem území, ale i v zahraničí. Ceny jsou tak nízké oproti nabídkám cestovních agentur, že si zde vybere opravdu každý.  Je libo víkend na horách v útulném penzionu nebo například pobyt na Moravě s návštěvou sklípku? Vše je možné a ještě víc. Jen je třeba obezřetně hledat, vybírat a porovnávat nabídky.

Jak to funguje

Rozhodneme-li se využít služeb slevových portálů a objednat si víkendový pobyt, proces probíhá ve většině případů tak, že zakoupíme vouchery nebo slevové kupony, které následně uplatníme na místě pobytu. Nákupem voucheru či kuponu vlastně uzavíráme smlouvu, ve které existují tři strany. My, slevový portál jako zprostředkovatel služby a obchodník nabízející daný pobyt.