Smůla na muže

0 Comments

Komu by se nelíbilo, kdyby někoho muž obletoval? Teď mám hlavně na mysli ženy. Mě by se moc líbilo, kdybych měla muže, který by se o mě staral. A už bych chtěla zažít zase ten pocit, že někomu na mě záleží. A jsem už delší dobu sama, ale opravdu toužím po nějakém muži a nějakém objetí, ale bohužel se mi ale nedaří najít stále nějakého partnera. Rodina mi říká, že jsem velmi náročná, co se týče vztahu. Jenomže já si myslím, že nejsem. Když jsem si četla různé takové příručky o vztazích a o mužích, tak se psalo, že žena by neměla nikdy dělat velké ústupky v tom, co očekává od muže. Já hlavně od muže očekávám to, že bude slušný a taky gentleman a nebude vůbec agresivní a nebude cholerik. Taky bych chtěla po něm věrnost. Nezáleží mi tak moc na vzhledu nebo na financích, ale taky samozřejmě nechci žádného bezdomovce. 

Láska je pro mě hodně.

Chci normálního může, který je třeba na tom finančně jako já, nechci nic extra a nechci ani zase moc málo. Není přeci špatné toužit po lásce. Sama mám ráda takový zlatý střed. Jenomže pro všechny je to prý opravdu hodně složité. A opravdu nevím proč, ale každá žena má přece nějaké nároky na může nebo na vztah. Proč bych nemohla mít já taky nějaké vztahové podmínky?

Třeba taky jednou budu mít svatbu.

Pamatuji si, jak moje máma mi řekla, že hledala kdysi muže pouze s autem a který je vysoký. Vždyť to jsou taky přece nároky! Takže moje máma taky měla nároky, ale mně to bude zakazovat? Proč proboha, vždyť to bude můj muž, ne její. A možná si máma myslí, že třeba toužím po muži, ale stydím se některé ho oslovit. Možná z půlky má pravdu, protože jsem hodně stydlivá, ale po hodném a milujícím muži opravdu toužím, ale nevím, kde už je hledat. Jsem v takovém věku, kdy jsou potencionální partneři jsou zadaní, ženatí anebo nestojí za nic. jste taky v takové podobné situaci jako je? Někdo vám hodně blízký?