Svatbu můžete mít i venku, pod skvělým party stanem

0 Comments

Žádost o ruku
Všechno to začíná žádostí o ruku. Na tento den se nelze nijak připravit. Je to překvapení pro každou z nás. když se to stane, jsme tak zaskočené, že ze sebe to slůvko ANO nemůžeme dostat.
A je to tady
Začínáme všechno plánovat do sebemenších detailů, aby tento den byl perfektní. Jsou to starosti i radosti. Zjišťujeme kolik stojí obřad, šaty, výzdoba, hostina, oznámení …
ženich a nevěsta na lávce
Plánování
V hlavě se nám začínají střádat první nápady a scénáře, jak náš svatební den vůbec bude vypadat a kde ho budeme mít. Jestli v zahraničí (což není zrovna nejlevnější záležitost) nebo tady v Čechách. Největší dnešní trend je svatba venku. Zní to zajímavě že? Jen si to představte. Krásný velký party stan ozdobený jemnými světýlky nahoře pod střechou, uvnitř nazdobené, byť obyčejné stoly potažené bílým ubrusem, na nich se vyjímají v krásných vázičkách jednoduché květiny a židle oblečené do potahů, které jsou převázané stuhami. Vaše svatba dostane rázem jiný spád, hlavně nezapomenutelný zážitek. Každý nevěsta chce mít „den D“ originální a pohádkový.
svatba v party stanu
Venkovní svatba záleží na počasí?
Samozřejmě počasí v tom hraje velkou roli. Sice se říká, že novomanželům prší štěstí, ale žádná nevěsta by si nechtěla zničit svatební šaty, účes a make-up. Svatební hosté by byli také otráveni a bez nálady, takže den, který měl být naprosto perfektní se promění v „den blbec“.
Na trhu jsou velice kvalitní party stany
Sehnat kvalitní a hezký stan už není žádný oříšek. Trh je velice rozšířený o veliké, bílé zastřešení, které vypadá jako z pohádky. Dokonce si můžete i zapůjčit podlahy, které budou pohodlné při tancování a pohybování se dámám v princeznovských šatech a lodičkách. Party si užijete na maximum a budete spokojení že ani ta nejmenší kapička nebo větřík Vám akci nezkazí. Tak hurá do toho, party stan už na Vás čeká!