Únikovka – super zábava pro partu přátel

0 Comments

Máte partu přátel, se kterou rádi podnikáte různé aktivity, ale nejste příliš sportovně založení? Spíš vyhledáváte třeba různé kvízové hry nebo chodíte jen tak někam posedět? Pak je pro vás jako dělaná exit game, neboli úniková hra. Ještě před pár lety tento fenomén neexistoval a teď zažívá obrovský boom a po celé republice naleznete desítky, ne-li už stovky únikových místností.
žárovky v tunelu

Co to vlastně ta únikovka je a jak to probíhá?
Tyto hry mají různá témata (detektivní, hororové, sci-fi atd.). Určitá skupina hráčů je pak uzavřena do nějaké místnosti s daným konkrétním tématem. Čekají na vás propracované kulisy, rekvizity a začíná vám běžet čas. Ve stanoveném časovém limitu pak musíte společně řešit různé úkoly, rébusy a hlavolamy, které vás budou posunovat dále směrem k vyřešení tak, abyste ve stanoveném časovém limitu stihli místo opustit. Na konci pak vás mnohdy čeká odměna v podobě diplomu za účast. Když to v časovém limitu nestihnete, hra končí, a i tak jste samozřejmě propuštěni ven na svobodu.
Za touto hrou můžete vyrazit třeba do Kolína, kde si můžete vybrat hned z několika her, a to:
· Samara
– pro milovníky známého horroru Kruh
– pro ty, co mají pro strach uděláno a nebojí bát
– ozbrojte se proti strachu a připravte se na pořádnou dávku hororových a strašidelných scén a kulis
· Dvojitý agent
– hra jako stvořená pro milovníky mravenčí detektivní práce
– budete se nacházet v konspiračním bytě, kde musíte vyřešit záhadu ohledně zmizení kolegy
spěch muže
Vyrazit můžete nejen s partou přátel, ale také třeba s vašimi kolegy s práce
Exit game je jako stvořená pro teambuildingové aktivity. Společně se s kolegy lépe poznáte zase v jiných situacích, mimo pracovní prostředí a užijte si spolu zábavu při této společné aktivitě. Zajděte si zahrát některou z únikovek, a pořádně zahřejte vaše mozkové závity. O nudu nebude nouze.