Výhodnou hypotéku můžete získat i se záznamem v registru

0 Comments

Jestliže i vy patříte k nemalé skupině lidí, která má záznam v registru, pak už nemusíte zoufat. Poměrně dlouho byl negativní záznam v registru velkou překážkou pro získání půjčky. Ve všech bankách totiž platí, že když máte záznam v registru, tak na půjčku v bance nemáte nárok. Každý žadatel o úvěr se zápisem v registru je považován za riziko, že se peníze do banky nevrátí. A proto je takovému žadateli jeho žádost o půjčku automaticky zamítnuta.
Ať už se něco podobného stalo i vám anebo se toho zatím jen obáváte, tak neklesejte na mysli. I když vám žádost v bance nevyjde, stále je zde nebankovní hypotéka, o kterou můžete žádat i v případě, kdy máte zápis v registru. V tomto případě malý, ale ani větší záznam nemusí vadit!galerie portrétů na dolarech
Ideální volbou pro vás v takové situaci je jednoznačně nebankovní hypotéka bez registru americka-nebankovni-hypoteka.cz!
Právě tento druh úvěru může být vaší cestou k penězům, které potřebujete.
Ovšem pozor, to, že budete žádat o nebankovní hypotéku bez registru, ještě automaticky neznamená, že peníze získáte, aniž by si vaše registry někdo prověřil – tak to není. Vaše registry si totiž ze zákona musí prověřit každý poskytovatel půjčky a záleží jen na jeho úsudku, jaké záznamy bude tolerovat, a které ne.
Zásadní je především to, zda své závazky budete schopni splácet – tedy pokud z vašich registrů nevyplývá, že jste notorickým neplatičem anebo jinak vysoce rizikovým žadatelem, pak je tolerance menších i větších záznamů možná.
V případě větších problémů s registry získáte půjčku s vyšší úrokovou mírou, v případě záznamů typu opožděných plateb můžete získat stejnou úrokovou sazbu, jako byste žádné potíže neměli.500 euro v bankovkách
Stačí, když se za úvěr zaručíte vhodnou nemovitostí a peníze budete mít již za pár dní doma – bez komplikací, bez čekání.
Tomu se zkrátka říká výhodná hypotéka!