Očekávání

0 Comments

Za prvé je důležité si říci, co očekáváte od toho setkání. Chcete se s mužem vyspat ihned, nebo vám, jde o trvalý vztah? Naše rady níže jsou spíše pro ženy, které hledají trvalejší vztah a chtějí mít i druhé rande. A tak dále.Muž a žena sedící s hrnečkem

Krásná a cudná

Dbejte na úpravu to je bez debat. Nicméně rozhodně si neberte minisukni a výstřih. Vyzývavé slečny sice vzbuzují zájem všem mužů, kolem kterých projdou, ale jen kvůli sexu. Tohle není nic pro vás!

Oblečení

Pokud chcete zaujmout muže vsaďte na rudou. Rudou si oblíkají ženy smyslné a také ty, kteří shání lásku. Ale nechoďte tam, jako červená karkulka. Slaďte to třeba s bílými doplňky. Takové červené klasické koktejlky jsou skvělou volbou. K tomu boty na podpatku ať podpoříte ladnou rovnou chůzi a je to! Pokud však byste se v tomto necítili příjemně zkuste prostě si vzít lepší variantu, která spadá k Vašemu vkusu. Je důležité se cítit uvolněně.

Vlasy

U účesu vsaďte na romantický volný cop. Nikoliv ten moc utáhlý. Dále můžete také zkusit vlasy rozpuštěné s jemnými vlnkami. Pokud však máte krátké vlasy zkuste třeba zakomponovat nějakou romantickou čelenku. Samozřejmě by to mělo vypovídat o vaší osobnosti. Ale s klasickým drdolem díru do světa neuděláte. Musíte ukázat, že také něco umíte. Jste přece kreativní a zajímavá.

Nehty

Pamatujte žádný muž nemá rád okousané nehty. Honem tedy zapilovat, nalakovat jemným lakem!Muž a žena pod peřinou

Make up

S tím to moc nepřehánějte, zkuste si dát raději jen řasenku a tvářenku s leskem na rty. Budete vypadat mladší. Hlavně každý muž chce vědět vedle koho se probudí. Nikdo se nechce probudit vedle staré zmalované čarodějnice. Navíc make-up, škodí pleti.

Co s sebou?

Nezapomeňte určitě na žvýkačku! Samozřejmě vezměte s sebou skvělou náladu i sebedůvěru, bez ní to nepůjde. Rozhodně s sebou neberte svoji kamarádku, ani maminku! Není nic horšího než žena, která se sama neumí seznámit ba dokonce se i bojí. Hlavně, kdo normální by vám chtěl dobrovolně dělat Křena?
No inu, pokud nemáte nic z výše uvedeného v plánu, tak se zkuste alespoň usmát. Úsměv zabere na každého muže!