S řasenkou se to musí umět

0 Comments

Výrobci této kosmetiky nabízí svým uživatelům různé provedení a také bohatou nabídku barev. Bohužel, i když v podstatě nepotřebujeme nic, jelikož kartáček je součástí balení, tak i zde při nanášení barevného podkladu na řasy, můžeme udělat mnoho chyb. Je také nesmírně důležité, jak kartáček bude vypadat a jak je vytvarovaný. Poté jednoduchými tahy nanášíme barvu, a aby se nám dostala ke každé neposlušné řase, tak nemusíme volit jen jeden směr. Můžeme řasy malovat cik cak a tím se každá pěkně umoudří a stoupne si na místo, které je pro ni určené.

kosmetika

Chyba, která zkrátí životnost

Je dobré se vyvarovat zásadní chyby a tou je zacházení s kartáčkem. Máme totiž takový zlozvyk a to je že s ním jakoby pumpujeme. V tento okamžik je jisté, že tímto způsobem svoji oblíbené řasence zkracujeme její životnost. Proč? To je jednoduché. Neustálým pumpováním, a zřejmě to děláme ve snaze nemít tolik barvy na štětinkách, vpravujeme do úzkého prostoru vzduch. Ten následně způsobuje, že začne barva vysychat a my se divíme, jak je to možné, že ji vlastně dlouho nemáme a barva je pryč. Malování se provádí tak, že kartáček jednoduchým tahem vyndáme a opět zandáme.

řasenka

Na trhu je široká nabídka produktů

Většinou, když máme zkušenosti s nějakým produktem, tak se soustředíme na jeho výrobce nebo přímo značku. Kdo například má velmi citlivé oči, tak nemusí se zrovna vyhýbat namalovaným řasám. Stačí zvolit přírodní řasenku, která je vyrobená právě pro citlivou pokožku a předně nijak nedráždí oči ani jemnou kůži v jejich oblasti. Navíc uživatelky s ní budou skutečně spokojené, protože naplní jejich očekávání plnými doušky. Krásně řasy prodlouží, způsobí, že budou vypadat hustěji a dokonce i pocitově se budou zdát plnější na objemu. Určitě se dá díky svému složení doporučit veganům, jelikož její výroba je skutečně pouze na přírodní bázi, která jako bonus řasy dobře vyživuje. Není třeba se tedy soustředit na její domácí výrobu, která je také možná, ale jednoduše si lze i tak skvělý výrobek zakoupit.