Trochu jiná agentura

0 Comments

Nejznámější asi budou ty reklamní, protože ty hýbou světem, a to světem peněz.
My se však budeme zajímat o jinou, která asi moc známá nebude, protože pro lidi nepracující s internetem a jeho vyhledávačem nebude důležitá. A hned na začátku prozradím oč jde. Je to SEO agentura.

Práce s myší u PC
Že vůbec netušíte, o čem je řeč? Nu, to nevadí, s tím jsem jako autor článku počítal a také vám to zkusím krátce a stručně vysvětlit. A také to zkusím srozumitelně. I pro ty, kteří nemají potuchy, co je to například indexování nebo klíčová slova.
Tak tedy, pojďme na to. Aby žadatel o informaci dostal relevantní výsledky, musí zadat do pole pro hledání ve svém prohlížeči adekvátní výraz. Napíše-li „fuhwfrpsurnsp“, nenajde nic, neb tento výraz vyhledávací stroj nezná. Nikdo mu jej do paměti, či lépe řečeno seznamu možných hledaných výrazů nevložil.
Kdežto když ten, kdo hledá informaci třeba o myslivosti, zadá do vyhledávače toto slovo a hned na něj vyjede asi stovka webů, kde se touto problematikou někdo zabývá.
Povšimněte si, že některé weby jsou umístěny hned na začátku seznamu nalezených a některé až daleko na konci. To je právě tím, zda je onen web optimalizován pro vyhledávač. A optimalizace pro vyhledávač je právě to SEO.
Že to nedává smysl? Ale dává, jen čtěte dále. SEO totiž znamená zkratku anglických slov Search Engine Optimization. Čili, vidíme, že to smysl dává a navazuje.Notebook
Samozřejmě ne každý je zběhlý v práci s webem. Netuší, jak se vůbec staví, nemá ponětí o výše jmenovaných klíčových slovech a netuší co je to kaskádový styl. HTML je pro něj neznámou zkratkou aweb pro něj znamená pouze informaci. Těchto lidí je většina a někteří dokonce své webové stránky i mají. Jenže je prostě neumí optimalizovat tak, aby byla hned na začátku seznamu nalezených, nebo alespoň minimálně mezi prvními deseti.
A právě proto je zde SEO agentura, která má lidi na to, aby to udělali. Stačí je jen oslovit.