Tipy na praktické dárky pro muže

0 Comments

Vybírat dárky pro muže je náročné. Zvláště, pokud si dáváte dárky každý rok, a s vaší inspirací je to rok od roku horší. Mnoho mužů je takových, že sami nevědí, co si přát, a tak na otázku, co by se jim hodilo jako dárek, odpovídají ve stylu „já nevím“ nebo „já nic nepotřebuji“. Což mnoho z nás dohání skoro k šílenství. Zkuste načerpat trochu inspirace z dárků v oblasti oblečení a doplňků, které vám přinášíme. Všechny tyto dárky jsou z kategorie oblečení či doplňků. Nemusíte se bát darovat mužům i takové dárky, možná budete překvapeni, jak moc je vkusný doplněk nebo slušivý kousek oblečení potěší.

Hodinky

Hodinky jsou univerzálním doplňkem pro muže i ženy. Jako dárek určitě potěší, jen musíte vybrat ty pravé. Někomu udělají radost spíše sportovnější hodinky, někomu klasické s kovovým řemínkem a někdo ocení raději než obyčejné hodinky třeba hodinky sportovní, které ukazují i kroky, tep, spálené kalorie a podobně.

hodinky

Tričko

Tričko se sice nemusí zdát jako originální dárek, ale může být. Můžete vybrat přece takové, které bude sedět přesně do stylu muže, kterému chcete dárek věnovat. Triček je spoustu druhů. Jednobarevné, s límečkem, s vtipnými nápisy, obrázky a také z nejrůznějších materiálů. Zainvestujte, a kupte opravdu kvalitní trika, která vydrží dotyčnému dlouho. Nebo mu třeba pořiďte tričko s logem jeho oblíbené kapely.

opasek

Opasek

Kvalitní, kožený opasek s decentní sponou potěší snad každého muže. Opasky nosí zejména muži, kteří si potrpí kromě vzhledu i na jeho funkčnost. Ženy se u opasků zaměřují přece jen více na to, aby plnily svou designovou roli. Dejte si jen u pásků pozor na jeho rozměry, jelikož jsou různé a pokud je třeba dotyčný trochu silnější v pase, zvláště si dávejte pozor, abyste vybrali správnou délku opasku. Chcete za nákup dárků ušetřit? Všechny výše uvedené dárky seženete na e-shopu About you, na kterém můžete pro ušetření nějaké té koruny použít About you slevový kód 20.