Všechno je to o chuti cestovat

0 Comments

Dlouhá doba, kdy jsme museli být zavření doma, je konečně pryč a my tak můžeme konečně vyrazit někde za přírodou nebo za mořem. Zkrátka kamkoliv nás vítr zavane. A byť je důležitá destinace, ještě důležitější je ten vítr – nebo spíše, jakým větrem tam vlastně doletíme.

dívky na pláži

Trošku poetický začátek tak nyní doplní praktické informace pro vás, budoucí pohodkáře a výletníky, kteří se chystají do cizích krajů.

First minute nebo last minute?

Golden Gate Bridge v San Fran

Tohle je vždycky velká otázka – záleží převážně na vašich vlastních možnostech. Můžete mít totiž perfektní načasování a stihnete koupit hned zájezdy či rezervovat hotely ve first minute, to se podaří těm, kteří si plánují dopředu i několik měsíců. Ceny jsou super, výlety jsou super a hlavně destinace bude super. Nemusí ale marnit ani ti, kteří rádi vše dělají na poslední chvíli – při last minute zájezdech nebo rezervacích nemůžete natrefit vedle – cena jde většinou pořádně dolů, protože je třeba zaplnit to a ještě k tomu zde můžete najít například zrušené rezervace lidí, co si to rozmysleli, takže narazíte i na naprosto luxusní hotely se snídaní a třeba i večeří za polovinu ceny.

Dál nebo někde blízko?

Každý z nás se rozhoduje, jestli má letět raději na jistotu do Chorvatska nebo třeba někde dál, jako například do Thajska. To vše záleží na tom, jak moc velký jste dobrodruh či dobrodružka a kolik máte peněz. Protože paradoxně, dostanete se sice levně do Chorvatska, místní ceny už ale nejsou zas tak levné, jak by se zdálo. A naopak, draho se budete dostávat do Thajska, ale za pár desítek korun si tam budete žít jako králové. A to myslíme smrtelně vážně! Takže je jenom na vás, na co máte chuť, čas a peníze.

A co to tedy znamená?

Myslete včas na letenky. Ty totiž stojí za vším. Akční letenky https://levneletenky.cz/ jsou perfektním místem pro nákup a rezervaci letenek u všech světových společností za opravdový pakatel. Tak se nezapomeňte napakovat a rezervujte si své letenky do vysněné destinace ještě dnes!